Choď na obsah Choď na menu
 


Úvaha o škole!

 

Keď sa povie škola, niektorých mladých napadne slovo nuda, iných príjemné a zábavné zážitky zažité so svojimi spolužiakmi. Iných však napadne, že sa zabudli naučiť učivo zo zemepisu alebo iného predmetu, alebo že im z matematiky vychádza zlá známka a nestihnú si ju už opraviť. Každého napadne niečo iné. Mali by sme si však uvedomiť, že každý jeden máme čiastočne pravdu.

 

Načo nám vlastne škola je? Všetci nám povedia, aby sme sa uplatnili v živote, našli si skvelé zamestnanie, vzdelávali sa a aby sa nám v živote darilo čo najlepšie.

 

Poznám to ranné vstávanie. Počujete zvuk budíka alebo hlas iného člena rodiny ako vám káže vstať a ísť sa chystať. Neznášam to! Radšej by som si ešte pospala. Potom v škole presedieť celý deň alebo napísať písomky, či sa dať vyskúšať. Niekedy s nezáujmom počúvať monológy učiteľov o zbytočných veciach. Tak prečo tam vlastne chodíme? Pretože človek sa nedokáže naučiť všetky veci doma a nepotrebuje byť v živote blbý. A predstavte si, že by ste mali byť celý deň zavretí medzi štyrmi stenami a nudiť sa! A kde by ste spoznali tých skvelých ľudí – tvojich kamošov, s ktorými tráviš skvelé chvíle vo svojom živote? Aspoň sa môžete vidieť takmer každý deň a zabaviť sa ! Priznajte si, nemrzí vás keď ste chorí, že ich nemôžete vidieť? Uznaj, že je škola dôležitá! ;)

 

NEKOPÍROVAŤ!

www.coolpageee.tk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super

(Scotty, 4. 6. 2011 15:14)

dobre

hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, 9. 4. 2013 17:47)

to je hnus fuj ble !!!!!!!!!!!! maturita taj za 5 :)

a ked to skopirujem tak čo? :D

(lea, 31. 1. 2012 15:27)

v tom máš pravdu :) :)

(Crazy, 30. 7. 2011 23:57)

For Faint :

(misQa, 29. 6. 2011 8:28)

Tak to máš zlé :( Ale hádam sa to raz zmení :) !!

určite

(Faint, 20. 6. 2011 14:34)

ale nájdu sa aj také tienisté stránky...vždy sa nájde nejaký zákerák či partička bárbinok ktorí ti znepríjemňujú v škole život ja viem ignoruj ale ja to takto mám temer každá rok...a chcem konečne aby si ma začali vážiť a k tej triede: no mala som naj kamošku už ju nemám sedím v poslednej lavici v uplne v strede a nikto o mna nezakopne asi tak :)

+++++++++++++

(Ocko, 3. 6. 2011 18:56)

Presne tak.