Choď na obsah Choď na menu
 


Veľmi dôležité! (hlavne pre moje SB) (21.2.2011- pondelok)

21. 2. 2011

Takže pre všetkých, ktorí navštevujú túto stránku je tu dôležitý ODKAZ, aby túto stránku nezanevreli! ;)

Keď som dávala "POZASTAVENIE" stránky, takmer ma ani nenapadlo, že ideme cez jarné prázdniny preč. Vrátime sa až v sobotu. Ale je tu ďalšia vec:

V sobotu sa vrátime okolo obeda a o 14:00 idem na oslavu ku kamoške. Vrátim sa až večer a posledná vec, na ktorú budem myslieť bude to, aby som obehla SB-čka, pozrela sa čo majú nové, dala na web článok...

 

Takže od zajtra pozastavujem stránku až do nedele. Je možné, že v sobotu na obed prihodím jeden článok a pozriem sa čo majú moje SB-čka nové ;))

 

A teraz k tým SB-čkam:

Všimla som si, že skoro všetky SB-čka majú HIATUSI, čo mi vôbec nevadí, aj ja ich mám často. Ale tie, ktoré ich nemajú, vôbec neobiehajú ani nekomentujú moje články.

Takže, keď sa vrátim budem vyraďovať SB-čka. ;(

Je mi to naozaj ľúto, ale nedávate mi inú možnosť. Načo sú mi také SB-čka, ktoré mám mať iba v odkazoch a ja si ich web pozerám a oni o môj ani nezakopnú (česť výnimkám!). :)

 

TAKŽE MILÉ SB!

Snažte sa, píšte do ShoutBoardu, komentujte články. Keď sa vrátim ja si pozriem, kto sa snažil a kto na to kašlal. Samozrejme, tie, ktoré máte HIATUS ospravedlním, ale dám si na ne POZOR, po skončení ich HIATUSU! ;)) Snažte sa! :)

 

Vaša misQa ;)

OSPRAVEDLŇUJEM:

-Viká,

-Vansinkááá (má HIATUS do 18.2, ale ešte sa neozvala, na ňu si budem dávať obrovský POZOR!)

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nóó už

(Vansinkááá, 22. 2. 2011 15:01)

Nóó už sa ozývam miši :) Viééš,ja som mala najprv hiatus,ale potom som mala nečakané zaracha na PC...Takžéé sa ospravedlnujéém :)