Choď na obsah Choď na menu
 


No, tak ďakujem pekne milé SB-čka! (česť výnimkám)

14. 3. 2011

Všimli ste si to aj vy, alebo vám to je šuma-fuk? Mne to predtým tiež bolo, a neregistrovala som to a ani nekomentovala. Ale teraz mi to vadí.

Takže od niekoho dostanem odkaz do ShoutBoardu: "Ahojky! Ako sa máš? Obieham, zatiaľ sa maj, prídem aj neskôr! :) Tvoje SB xxx"

A potom si dám jeho web a dám si stránku jej/jeho SB-čka a čo nevidím? V ShoutBoarde to isté skopírované!

 

Takže:

1.) Pochybujem, že si pozrieš čo nové (ak nejde o kontrolu ... )

2.) Ak sa toto bude diať stále ja si ťa pokojne vymažem.

3.) Tvoja výhovorka? "Mám veľa SB-čok, nestíham" ... Chápem, ale jeden, dva odlišné odkazy ťa nezabijú!

 

 

TAKŽE DÁVAM SI OBROVSKÝ POZOR NA TAKÉTO SB-ČKA. ;))

A EŠTE SI DÁM SI POZOR NA TO, ABY NEPÍSALI SB-čka DO KOMENTOV, ŽE KOMENTUJEM AJ ČLÁNKY A ANI JEDEN KOMENT! TAKŽE DÁVAM SI POZOR!!! ;))

 

ČESŤ VÝNIMKÁM! :))

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ani ja toto nemám rada :/

(Crazy, 28. 7. 2011 14:03)

dúfam ma pochopíš..

(Alice, 14. 3. 2011 19:48)

úplne s tebou súhlasím..niekoľko krát to bolo napsíané an webe,,veľa krát som tlo napísala osobne aj SB že si neželám odkazy typu "ahoj behám,čo nové? ako sa máš? ja fajn ..čau" ..ale nepomohlo to ani jednému SB sa zamysliet..ja to tak nerobím...síce niekedy neobieham..a ked sa priznám hromadné obiehanie ja nerobím.. ja ked idem tak viackrát an etn istý web..a niekedy si nespomeniem na všetky weby ktoré si aj zaslúžia íst a napísať im niečo...a ty si naozaj to SB čo si zaslúži odo mňa oveľa viac pozornosti... je mi fakt ľúto že nestíham..ale ja niesom zlá ja sa chcem venovať webu naplno a aj SB ...niekedy to fakt nejde..ale fúfam že sa polepším..a keby nie..napíš do shoutu že som slúbila niečo a nedodržala..kludne..ennahnevám sa..som človek ako všetci ostatní a zabudám..;)

ako....

(Pauli, 14. 3. 2011 18:47)

Ok lenže vieš.. ja mám jednu hodinu za den, a ja nechem premrhať celú hodinu len kvoli mojmu webu,ja si chcem pozerať aj veci do školy, chem ísť aj na FB a nie byť pred počítačom len kvôli e-stránkam....a ešte ja dávam elite a super a ok iné dokazy.. ved podľa rozvrhu.dúfam že ma chápeš, že proste ja nemám čas písať 20 sb-čkám iné veci za 1 hodinu(jasné,stíhala by som to, ale ja nechem celú hodinu len obiehať) dúfam že si ma pochopila... diky :)

...................

(miša, 14. 3. 2011 18:31)

no, podla mna to nie je také hrozné...Ja mávam síce rovnaké odkazy ale to neznamená že to co pisem nie je pravda. Vždy napisem co mam noveho na webke a pokukam webik a pokomentujem. Viem že ti to moze vadit ale podla mna to prehanas :) ale neuraz sa pls len si myslim ze to nie je take hrozne :)