Choď na obsah Choď na menu
 


O Justinovi Bieberovi

10. 7. 2010

Čo vás napadne pri slove Justin Bieber ako prvé??? Krásny hlas, trapák, zlatý, netalentovaný??...Toto video som našla na youtube. Je fakt haluzné, tá baba, ktorá to natočila je BOMBOVÁ!!! Som sa veľmi na nej smiala a aj dosť dlho.

Tak, čo lúbi sa vám??? To video!! A váš názor na Justina Biebera???

 

A tu sú názory mojich troch SB-čok: GiBi, Mišky* a Monushqyy

GiBi: Môj názor na Justina Biebera: Je to malé decko čo ešte len mutuje a tomu hovorí spev...spieva ako baba, mohol by ísť dabovať hannu montanu. Podľa mňa je už dosť trápne roztrubovať o sebe že sa viem brutálne bozkávať. Tak necháperm, prečo to ten krpec robí?! Úplne ho nenávidím.

Miška*: Táákže môj názor na Justina Biebera je spieva ako baba,nemám ho moc rada a neviem čo nanom ostatné baby vidia,proste zdá sa mi že je nafukaný panovačný soplaik presne ako povdala Kesha najradšej by som ho hodila do kočíka a kočíkala ho :D xoxo Miška*Monushqaa: Podľa mňa je to malé usoplené decko ako každé iné...jeho šťastie spočíva vtom že sa vyšvihol v hitparáde(tomu fakt nerozumiem)Myslí si o sebe že je krásny o neni.Je namyslený a myslí si že dostane každú babu.Vôbec ho nemám rada...  Takže toto je môj názor :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nepoznám-nesúdim :)

(Crazy, 30. 7. 2011 15:42)

ach to video :/

to video zabilo !!:D

(Dida, 25. 6. 2011 13:12)

super!

(Avr!lQa, 23. 6. 2011 14:38)

skvelá baba. videla som viac jej videí, a sú super, rovnako super ako jej vtipné hlášky!

ochh

(Faint, 20. 6. 2011 14:16)

to je uzavreta kapitola sama o sebe. to video je super videla som aj ďalšie od tej baby na túto tému :D fakt nechápem tie baby čo na nom vidia. dobre ja neviem spievat nevyhrala som žiadne emmy, grammy ani nwm co a to ze ho nemam rada nie je to ze mu závidím to sú dve odlišne veci! dalej mna nebavi stale pocuvat pesnicky ze love love love a baby a neviem ake radsej pocuvam o realite, o zivote toď moj názor :)

úžasné videjko :)

(Roxy, 1. 4. 2011 15:02)

????????

(???????, 21. 1. 2011 21:49)

tak vaaav mozno ma 15 mozno este nemutoval ale urcite vyhral spevaka roku 2010 takze mne sa paci pretoze dosiahol to co chcel a skuste vi dosiahnut to co on a to je fakt cudne ze ze asher obiavil chalana ktori spieva ako baba daco na tom bude ale vas nazor beriem

Hahh :P

(BaBu, 14. 8. 2010 19:38)

To video je úžasné :P Mám rovnaký názor :D