Choď na obsah Choď na menu
 


Tom Felton neverí, ...

15. 7. 2011

Britský herec Tom Felton, známy ako aj Draco Malfoy z filmovej ságy o Harrym Potterovi, neverí, že by sa čarodejnícka filmová séria úplne skončila.

Ako uviedol pre New York Magazine, veľmi rád by pokračoval v nakrúcaní filmov o mladom čarodejníkovi, ak by ešte dostal takú príležitosť. "Stále idem na tej vlne, ale rozhodne to už má horkú príchuť. Je to také krásne, že si nemyslím, že by sa to skutočne skončilo. Bude to nejakým spôsobom pokračovať, aj keď vôbec netuším, akým," povedal herec.

Ako doplnil, páčilo by sa mu, ak by autorka J.K.Rowling pri písaní možných ďalších príbehov išla viac do hĺbky postáv.

David Yates, režisér posledného filmu HP a Dary Smrti - 2, producent David Heyman, ako aj samotná spisovateľka však už popreli, že by mali nasledovať ďalšie pokračovanie filmov alebo kníh s Harry Potterom.

David Yates tieť poprel špekulácie o možnej výrobe filmu, ktorý by divákom priniesol dej odohrávajúci sa ešte pred sfilmovanými príbehmi.

 

 

ZDROJ INFORMÁCII: www.tvnoviny.sk

SPRACOVANIE INFORMÁCII: www.coolpageee.tk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

čo už no ;(

(Crazy, 30. 7. 2011 15:20)

škoda...

(Saxa, 28. 7. 2011 17:08)

Feltona mám rada...

neznášam ;(

(Crazy, 21. 7. 2011 20:55)

Neznášam ked sa nejaký film vždy v dobrom skončí,ale už to dalej nerozoberajú :( ale mali by,pretože je to super séria a rozhodne by mi pokračovanie bodlo :)

....

(Faint, 16. 7. 2011 12:53)

síce sa tomu nijak nevenujem (filmy som videla len dva o knihách ani nehovorím) ale kebyže urobili nejaký film ešte pred HP s jeho rodičmi napríklad alebo niečo také ale krátky druhý život Bree Tenerovej to by fanúšici brali

woow :))

(D&B, 15. 7. 2011 14:48)