Choď na obsah Choď na menu
 


Všetko sa to skončilo. Odpremiérované 14.7. Štvrtina hercov počas 7 filmov zomrelo. Najviac mi v poslednej časti bolo ľúto - Freda, Lupina, Tonksnovej, Bellatrix, Lavender a Snape(a).
Aj tak sme to vedeli, že Snape bol vždy na strane dobra.
Všetci sa kvôli Harrymu obetovali. Dumbledore sa obetoval, aby sa mohol Snape obetovať. Všetci chceli poraziť Voldemorta, ale právo mal na to len Harry.
JE mi ľúto, že sa to všetko skončilo. Ale možno začne niečo nové ... Ale Harry Potter je Harry Potter! :/ ... :) Bol to skvelý film. Už sa teším na DVD, ktoré vyjde v novembri 2011. Ja sa neviem dočkať. (samozrejme ja si to zoženiem ešte predtým :D ). Ja na to chcem ísť ešte raz. Už od včera.

Ale pre mňa sa to ešte určite neskončilo. Musím ešte dočítať (približne 400 strán) v knihe HP 6 a potom ešte siedmy diel. A nakoniec dodatočnú knihu, ktorá sa objavila vo filme - Rozprávky Barda Beedla. Jupíí :) !! Zbožňujem to ... Som závislá !! ;-)
 
 

 

VLASTNÉ BLÁBOLY ! :DD

www.coolpageee.tk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ja som

(Saxa, 28. 7. 2011 16:58)

ja som tiež závislá... Knihy som prečítala Min 4-krát a filmy som videla toľkokrát že to už ani nerátam...

.............

(Liana, 21. 7. 2011 20:12)

Jasné..aj ja som závislá na Potterovi...inak ja som na to chcela ísť, ale mám zaracha! Bože, ak s ati chce mi to opísať, tak napíš na:Party.Lia.Girl@]mail.com okej?