Choď na obsah Choď na menu
 


Čo si obliecť pri športe?

3. 6. 2011

Aj teba občas trápi, čo si obliecť keď si ideš niekam zašportovať? Tak čítaj ďalej ...

 

CVIČENIE !

 

-         Najlepšia možnosť je : legíny, tričkom. Legíny môžu byť hocijakej farby alebo s hocijakým vzorom. Tričko dlhšie, aspoň do pol stehien. Hocijaké podľa tvojho vkusu. Tielko alebo aj tričko s dlhým/krátkym rukávom. Môžeš si na seba aj hodiť mikinu.

 

 

-         Ďalšia možnosť je : tepláky, tričko. Tepláky aj tričko hocijakej farby, vzoru. Ale doporučujem tričko s krátkymi rukávmi alebo tielko. Tiež na seba môžeš hodiť mikinu.

 

 

 

-         Ak je teplo, môžeš si dať : šortky, tričko. Šortky určite nie riflové, ale také, aby si sa v nich mohla hýbať. K tomu si daj tričko s krátkymi rukávmi alebo tielko. Určite si neobliekaj tričko s dlhými rukávmi. Bolo by to naozaj nevkusné.

 

 

 

KORČULOVANIE !

 

-         Ak si ideš zakorčuľovať, aby si si zašportovala a zbavila sa pár kalórii, obleč si tepláky alebo legíny. Neodporúčam na korčuľovanie šortky. Keby si náhodou padla, určite by bolo lepšie, keby si prišla o nohavice ako kožu na kolenách. Potom na seba hoď akékoľvek tričko alebo aj mikinu.

 

 

-         Pokiaľ používaš korčule ako dopravný prostriedok, najlepšie je obliecť si strečové slim - rifle alebo iné strečové nohavice. K tomu nahoď akékoľvek tričko a poprípade aj mikinu a môžeš ísť.

 

 

BICYKLOVANIE !

 

- Na bicyklovanie si môžeš obliecť to isté, čo na korčulovanie, ale môžeš si obliecť aj šortky.

 

 

 

TANEC !

-         Pokiaľ máš chuť navštíviť zumbu alebo podobne, obleč si to, čo na cvičenie, ale odpusti si mikinu a uprednostňuj tričká na ramienka a kratšie gate. Predsa, veď sa spotíš.

 

 

-         Tiež si môžeš obliecť sukňu. Ale takú, v ktorej sa dá hýbať, je vzdušná a nebudeš o nej vedieť pri každom pohybe. Poprípade aj sukňu a pod ňu si daj legíny.

 

 

VLASTNÝ ČLÁNOK!

www.coolpageee.tk

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(Scotty, 4. 6. 2011 10:09)

juj to z korčulami sa mi pááči :)